Ohjaus:
Vojtěch MoravecKuvaus:
Martin ŠtěpánekSävellys:
Petr MalásekNäyttelijät:
Matěj Hádek, Sandra Nováková, Marek Adamczyk, Filip Tomsa, Šárka Krausová, Václav Vydra nejml., Igor Chmela, Petr Buchta, Petr Lněnička (lisää)Jaksot(8)
-
Pod hladinou (E01)
-
Voda (E02)
-
Válka rybářů (E03)
-
Závod s časem (E04)
-
Chladnokrevně (E05)
-
Hejl (E06)
-
Ve tmě (E07)
-
Na hladinu (E08)
Näyttelijät
Matěj Hádek
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Mamon (2015) (sarja)
Ztracená brána (2012) (sarja)
Sandra Nováková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Bylo nás pět (1994) (sarja)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (sarja)
Kancelář Blaník (2014) (sarja)
Marek Adamczyk
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Kukačky (2021) (sarja)
Svět pod hlavou (2017) (sarja)
Filip Tomsa
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Ďáblova lest (2009) (sarja)
Zdivočelá země (1997) (sarja)
Soukromé pasti (2008) (sarja)
Šárka Krausová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Kukačky (2021) (sarja)
Vyšehrad (2016) (sarja)
Václav Vydra nejml.
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Bylo nás pět (1994) (sarja)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Igor Chmela
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Podezření (2022) (sarja)
Svět pod hlavou (2017) (sarja)
Petr Buchta
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Ochránce (2021) (sarja)
Sedm schodů k moci (2023) (sarja)
Petr Lněnička
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (sarja)
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Ochránce (2021) (sarja)
Mikuláš Moravec
Parhaat satjat:
Pod hladinou (2023) (sarja)
Zdeněk Velen
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Večery Analogonu (2002) (sarja)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Labyrint (2015) (sarja)
Martin Sobotka
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Ochránce (2021) (sarja)
Anča a Pepík (2017) (sarja)
Oběti (1999) (sarja)
Jana Stryková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Labyrint (2015) (sarja)
Dobré ráno, Brno! (2023) (sarja)
Legends (2014) (sarja)
Zdeněk Rohlíček
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
První republika (2014) (sarja)
Duch (2022) (sarja)
Polda (2016) (sarja)
Lenka Zahradnická
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Spravedlnost (2017) (sarja)
Vyprávěj (2009) (sarja)
Cyril Dobrý
Tšekki
Parhaat satjat:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (sarja)
Ochránce (2021) (sarja)
Zrádci (2020) (sarja) - näyttelijä, a.o.
Ivan Sochor
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Svět pod hlavou (2017) (sarja)
Vzteklina (2018) (sarja)
Barbora Zychová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Chlap (2022) (sarja)
Das Boot - Sukellusvene U-612 (2018) (sarja)
Pod hladinou (2023) (sarja)
Otto Rošetzký
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Bylo nás pět (1994) (sarja)
Rapl (2016) (sarja)
Anna Kulovaná
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Ztracená brána (2012) (sarja)
Oběti (1999) (sarja)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (sarja)