Jaksot(21)
-
Epizoda 1 (S01E01)
-
Epizoda 2 (S01E02)
-
Epizoda 3 (S01E03)
-
Epizoda 4 (S01E04)
-
Epizoda 5 (S01E05)
-
Epizoda 6 (S01E06)
-
Epizoda 7 (S01E07)
-
Epizoda 8 (S01E08)
-
Epizoda 9 (S01E09)
-
Epizoda 10 (S01E10)
-
Epizoda 11 (S01E11)
-
Epizoda 12 (S01E12)
-
Epizoda 13 (S01E13)
-
Epizoda 14 (S01E14)
-
Epizoda 15 (S01E15)
-
Epizoda 16 (S01E16)
-
Epizoda 17 (S01E17)
-
Epizoda 18 (S01E18)
-
Epizoda 19 (S01E19)
-
Epizoda 20 (S01E20)
-
Epizoda 21 (S01E21)
Näyttelijät
Vasil Fridrich
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Devadesátky (2022) (sarja)
Večery Analogonu (2002) (sarja)
Ochránce (2021) (sarja)
Gabriela Míčová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Mamon (2015) (sarja)
Sedm schodů k moci (2023) (sarja)
Pět let (2022) (sarja)
Robin Ferro
Tšekki
Parhaat satjat:
sKORO NA mizině (2020) (sarja)
Tři tygři (2019) (sarja)
Zlatá labuť (2023) (sarja)
Lucie Štěpánková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Ochránce (2021) (sarja)
Život a doba soudce A. K. (2014) (sarja)
Regina Rázlová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Ochránce (2021) (sarja)
Alexandr Dumas starší (1970) (sarja)
Jiří Bábek
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Česká soda (1993) (sarja)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Jitka Sedláčková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Wasteland (2016) (sarja)
Česká soda (1993) (sarja)
Ochránce (2021) (sarja)
Roman Vojtek
Tšekkoslovakia
Daniela Hirsh
Tšekki
Parhaat satjat:
A Small Light (2023) (sarja)
Ochránce (2021) (sarja)
The Sleepers (2019) (sarja)
Jakub Jenčík
Tšekki
Parhaat satjat:
Zlatá labuť (2023) (sarja)
Pozadí událostí (2022) (sarja)
Specialisté (2017) (sarja)
Kristýna Badinková Nováková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (sarja)
Třídní schůzka (2021) (sarja)
Život a doba soudce A. K. (2014) (sarja)
Michaela Maurerová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Vyprávěj (2009) (sarja)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (sarja)
Zlatá labuť (2023) (sarja)
Oskar Najbrt
Parhaat satjat:
Zlatá labuť (2023) (sarja)
Robert Hájek
Tšekkoslovakia
Petr Batěk
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Rapl (2016) (sarja)
České století (2013) (sarja)
Život a doba soudce A. K. (2014) (sarja)
Tomáš Turek
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Devadesátky (2022) (sarja)
Rapl (2016) (sarja)
Labyrint (2015) (sarja)
Jaroslav Plesl
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Kancelář Blaník (2014) (sarja)
Ochránce (2021) (sarja)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Ladislav Cigánek
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Konec velkých prázdnin (1996) (sarja)
Zlatá labuť (2023) (sarja)
Jacob Erftemeijer
Alankomaat
Parhaat satjat:
Jak si nepodělat život (2019) (sarja)
Život a doba soudce A. K. (2014) (sarja)
Das Boot - Sukellusvene U-612 (2018) (sarja)
Barbora Bočková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Podezření (2022) (sarja)
Chlap (2022) (sarja)