Jaksot(9)
-
Služebnoje sootvetstvije (S01E01)
-
Rikošet (S01E02)
-
Umirať podano (S01E03)
-
Sled Glucharja (S01E04)
-
Taktika bližněgo boja (S01E05)
-
Silovaja zaščita (S01E06)
-
Operativnoje vmešatělstvo (S01E07)
-
Udarnaja volna (S01E08)
-
Mera presečenija (S01E09)
Näyttelijät
Sergey Selin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Konstantin Khabenskiy
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Admiral (2009) (sarja)
Trockij (2017) (sarja)
Andrey Fedortsov
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksey Nilov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksandr Polovtsev
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Mikhail Trukhin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Děti Arbata (2004) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Sergey Murzin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Boris Klyuyev
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
TASS upolnomočen zajaviť... (1984) (sarja)
Yevgeniy Leonov-Gladyshev
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Andrey Urgant
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Bělaja gvardija (2012) (sarja)
Viktor Bychkov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Kuchňa (2012) (sarja)
Georgiy Shtil
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Марина Макарова
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Игорь Лифанов
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Specnaz (2002) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Lyudmila Kurepova
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Bednaja Nasťa (2003) (sarja)
Igor Dobryakov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Admiral (2009) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Elena Solovyova
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Yuriy Galtsev
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksandr Solonenko
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Nikolay Lavrov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Ostrov pogibšich korablej (1987) (sarja)