Ohjaus:
Jiří StrachKäsikirjoitus:
Marek EpsteinKuvaus:
Martin ŠecSävellys:
Zbyněk MatějůNäyttelijät:
Ivan Trojan, Radoslav Brzobohatý, Táňa Pauhofová, Ivana Chýlková, Tereza Ramba, Marek Gallo, Pavel Řezníček, Oldřich Navrátil, Naďa Konvalinková, Pavel Kříž, Pavel Liška, Hana Gregorová (lisää)Näyttelijät
Ivan Trojan
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Elegance molekuly (2024) (teatteritallenne)
Oblomov (2002) (teatteritallenne)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (teatteritallenne)
Radoslav Brzobohatý
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Král Krysa (1979) (teatteritallenne)
Lucerna (1967) (TV elokuva)
Všichni dobří rodáci (1968)
Táňa Pauhofová
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Vlny (2024)
Palava pensas (2013) (TV elokuva)
Kukura (2014) (teatteritallenne)
Ivana Chýlková
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Maska a tvář (2005) (teatteritallenne)
BrainStorm (2008) (TV elokuva)
Tereza Ramba
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Amerikánka Vol. 9: V dětském sanatoriu (2020) (teatteritallenne)
BrainStorm (2008) (TV elokuva)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (teatteritallenne)
Marek Gallo
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
BrainStorm (2008) (TV elokuva)
Pavel Řezníček
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Smysl pro tumor (2024) (sarja)
Ochránce (2021) (sarja)
Záhadná paní Savageová (1997) (TV elokuva)
Oldřich Navrátil
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Dívčí válka (1991) (teatteritallenne)
Všichni moji blízcí (1999)
Naďa Konvalinková
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
S čerty nejsou žerty (1984)
Adele ei ole vielä syönyt (1978)
Noc pastýřů (1993) (TV elokuva)
Pavel Kříž
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (TV elokuva)
The Scarlet Pimpernel (1999) (sarja)
BrainStorm (2008) (TV elokuva)
Pavel Liška
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Četnické humoresky (2001) (sarja)
BrainStorm (2008) (TV elokuva)
Idiootin paluu (1999)
Hana Gregorová
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Tisícročná včela (1983)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Vianočné oblátky (1977) (TV elokuva)
Klára Melíšková
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (teatteritallenne)
Dabing Street (2014) (teatteritallenne)
Podezření (2022) (sarja)
Marek Taclík
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Dukla 61 (2018) (TV elokuva)
Brouk v hlavě (2002) (TV elokuva)
Operace Silver A (2007) (TV elokuva)
Ludmila Zábršová-Molínová
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
S Pydlou v zádech (1985) (teatteritallenne)
Myši patří do nebe (2021)
BrainStorm (2008) (TV elokuva)
Lenka Krobotová
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Oblomov (2002) (teatteritallenne)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (teatteritallenne)
Teremin (2010) (teatteritallenne)
Jiří Wohanka
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Soudné sestry (2007) (teatteritallenne)
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Seikkailija Tom (1975)
Jaroslav Plesl
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (teatteritallenne)
Teremin (2010) (teatteritallenne)
Ochránce (2021) (sarja)
Filip Cíl
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
BrainStorm (2008) (TV elokuva)
Ďáblova lest (2009) (sarja)
Bludičky (2010) (TV elokuva)
Irena Šmídová
Parhaat elokuvat:
Operace Silver A (2007) (TV elokuva)
BrainStorm (2008) (TV elokuva)
Anděl Páně (2005)