Kaudet(19) / Jaksot(156)
-
Season 1 (2001) - 6 jaksoa
-
Season 2 (2002) - 6 jaksoa
-
Season 3 (2003) - 6 jaksoa
-
Season 4 (2004) - 6 jaksoa
-
Season 5 (2005) - 6 jaksoa
-
Season 6 (2006) - 6 jaksoa
-
Season 7 (2007) - 6 jaksoa
-
Season 8 (2009) - 6 jaksoa
-
Season 9 (2011) - 12 jaksoa
-
Season 10 (2011) - 12 jaksoa
-
Season 11 (2012) - 6 jaksoa
-
Season 12 (2012) - 6 jaksoa
-
Season 13 (2013) - 10 jaksoa
-
Season 14 (2014) - 8 jaksoa
-
Season 15 (2015) - 8 jaksoa
-
Season 16 (2016) - 10 jaksoa
-
Season 17 (2017) - 12 jaksoa
-
Season 18 (2018) - 12 jaksoa
-
Season 19 (2019) - 12 jaksoa
Näyttelijät
Elena Radevich
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Bělaja gvardija (2012) (sarja)
Vadim Skvirskiy
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ladoga (2014) (sarja)
Trockij (2017) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Evgeniy Ganelin
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Aleksandr Tyutryumov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Kirill Kapitsa
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Игорь Копылов
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Brežněv (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Vladimir Mikhelson
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Gennadiy Smirnov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Velikaja (2015) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Danila Shevchenko
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Šerlok Cholms (2013) (sarja)
Kriposna (2019) (sarja)
Natalya Savchenko
Neuvostoliitto
Aleksandr Razbash
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Rina Grishina
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Kuchňa (2012) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Otěl Eleon (2016) (sarja)
Valeriya Shkirando
Parhaat satjat:
Sparta (2016) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Evgeniy Chudakov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Apostol (2008) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Aleksandr Blok
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Алла Довлатова
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Vladimir Chernykh
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Daniil Voropaev
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Velikaja (2015) (sarja)
Mikhail Tryasorukov
Parhaat satjat:
Specnaz (2002) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)