Ohjaus:
Konstantin KhudyakovKäsikirjoitus:
Elena RayskayaKuvaus:
Maksim ShinkorenkoNäyttelijät:
Yuliya Snigir, Anna Chipovskaya, Leonid Bichevin, Pavel Trubiner, Anton Shagin, Andrey Merzlikin, Svetlana Khodchenkova, Aleksandr Yatsenko (lisää)Jaksot(12)
-
Pervaya seriya (E01)
-
Vtoraya seriya (E02)
-
Tretya seriya (E03)
-
Chetvyortaya seriya (E04)
-
Pyataya seriya (E05)
-
Shestaya seriya (E06)
-
Sedmaya seriya (E07)
-
Vosmaya seriya (E08)
-
Devyataya seriya (E09)
-
Desyataya seriya (E10)
-
Odinatsataya seriya (E11)
-
Dvenatsataya seriya (E12)
Näyttelijät
Yuliya Snigir
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
The New Pope (2020) (sarja)
Chorošij čelovek (2020) (sarja)
Anna Chipovskaya
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Leonid Bichevin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Gold Diggers (2019) (sarja)
Pavel Trubiner
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Velikaja (2015) (sarja)
Anton Shagin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Běsy (2014) (sarja)
Andrey Merzlikin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ladoga (2014) (sarja)
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Svetlana Khodchenkova
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Mata Hari (2016) (sarja)
Aleksandr Yatsenko
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Farca (2015) (sarja)
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Jekatěrina (2014) (sarja)
Evgeniy Stychkin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Farca (2015) (sarja)
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Trockij (2017) (sarja)
Vladimir Koshevoy
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Russkije v Gorodě Angelov (2003) (sarja)
Aleksandr Galibin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Senke nad Balkanom (2017) (sarja)
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Běsy (2014) (sarja)
Elena Valyushkina
Itä-Saksa
Parhaat satjat:
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (sarja)
Ivan Kokorin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Nikita Kukushkin
Parhaat satjat:
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Metod (2015) (sarja)
Evgeniy Tkachuk
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Dead Mountain (2020) (sarja)
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Běsy (2014) (sarja)
Aleksandr Bulatov
Parhaat satjat:
Interny (2010) (sarja)
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Jekatěrina (2014) (sarja)
Maksim Kerin
Venäjä
Parhaat satjat:
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Jekatěrina (2014) (sarja)
Prokhor Zikora
Parhaat satjat:
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Metod (2015) (sarja)
Štrafbat (2004) (sarja)
Aleksey Kirsanov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Dead Mountain (2020) (sarja)
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Běsy (2014) (sarja)
Pavel Sergeev
Parhaat satjat:
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)