Kaudet(8) / Jaksot(202)
-
Litějnyj 1 (2008) - 24 jaksoa
-
Litějnyj 2 (2009) - 24 jaksoa
-
Litějnyj 3 (2009) - 27 jaksoa
-
Litějnyj 4 (2010) - 32 jaksoa
-
Litějnyj 5 (2011) - 16 jaksoa
-
Litějnyj 6 (2011) - 17 jaksoa
-
Litějnyj 7 (2012) - 32 jaksoa
-
Litějnyj 8 (2014) - 30 jaksoa
Näyttelijät
Yuriy Kuznetsov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ladoga (2014) (sarja)
Matka järvelle (2019) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Svetlana Kryuchkova
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Likvidacija (2007) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Šerlok Cholms (2013) (sarja)
Sergey Selin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Andrey Fedortsov
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksey Nilov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Anastasiya Melnikova
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Игорь Волков
Neuvostoliitto
Sergey Murzin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Artur Vakha
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Natalya Tkachenko
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Mažor (2014) (sarja)
Vladimir Matveev
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Trockij (2017) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Konstantin Shelestun
Neuvostoliitto
Иван Краско
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Maksim Chernyh
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksandr Bolshakov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Oksana Bazilevich
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Sparta (2016) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Viktor Perevalov
Neuvostoliitto
Vadim Bochanov
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Andrey Zibrov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Senke nad Balkanom (2017) (sarja)
Trockij (2017) (sarja)
Марина Макарова
Neuvostoliitto